صفحه اصلی » رازی Razi

نمایش دادن همه 8 نتیجه

لاستیک رازی، سومین لاستیک تولیدی از مجموعه گروه صنعتی رازی است. گروه رازی پیش‌ازاین تجربه تولید لاستیک‌های یزد تایر و گلدستون را در پرونده خود داشته و با بهره‌گیری از تجربه سالیان گذشته، شناخت بهتر جاده‌های کشور و نیاز رانندگان اقدام به تولید برند جدید لاستیک با نام رازی کرده است.

تازه‌وارد بازار لاستیک ایران با تکنولوژی وردشتاین هلند به همراه بهره‌گیری از نیروی متخصص در کنار باتجربه‌های این حوزه تولید می‌شود.

جمع این‌همه ویژگی سبب تولید لاستیکی باکیفیتِ به‌مراتب بهتر و بالاتر از تولیدات قبلی شده است. گرچه افرادی در بازار هستند که به‌اشتباه می‌گویند، لاستیک رازی همان لاستیک یزد تایر یا همان لاستیک گلدستون است اما خاطرنشان می‌شود که لاستیک رازی از تجربه یزد تایر و گلدستون استفاده کرده و لاستیکی تولید کرده تا نقاط ضعف دو برند دیگر را نداشته و نقاط قوت آنها را قوی‌تر داراست.

لبه‌های کناری لاستیک‌های تولیدی رازی به چرخش بهتر و نرمی بیشتر این لاستیک‌ها کمک قابل‌توجهی می‌کند. همچنین تجربه تعویض و بالانس لاستیک رازی به ما نشان می‌دهد که این تولید جدید گروه رازی به‌سرعت جای خود را در میان رانندگانی که طرف‌داران لاستیک ایرانی هستند، بازکرده و کیفیت خود را اثبات می‌کند.

گرچه گروه رازی تمام لاستیک‌های تولیدی برند رازی را با گارانتی ۴۰ ماهه بی‌قیدوشرط قرار داده و این نشان از قدرت و اطمینان مدیران این مجموعه به تولیدات خود دارد.

دکتر محمدرضا تقی گنجی، مدیر هماهنگی گروه صنعتی رازی اعلام کرده است که لاستیک رازی در سایزهای سواری و باری – اتوبوسی به‌صورت رادیال تولید شده و تنها توسط تعداد محدودی نماینده فعال در سراسر کشور توزیع می‌شود، وی همچنین بیان کرد که این تعداد از 25 نماینده تجاوز نکرده و ثابت خواهد ماند. فروشگاه لاستیک سام تایر مفتخر است که یکی از این 25 نماینده فعال فروش لاستیک رازی در کشور بوده و با افتخار به‌صورت حضوری و اینترنتی در خدمت شما خواهد بود.