روش‌های ارسال مرسوله

پس از اتمام فرآیند خرید و پرداخت هزینه خرید محصول، واحد پشتیبانی فروشگاه سام‌تایر از طریق شماره ثبت‌شده در صفحه مشخصات، با شما تماس خواهد گرفت و نحوه ارسال مرسوله را جویا می‌شود.

هزینه ارسال به تمام نقاط شهر قم، رایگان و به صورت هدیه انجام می‌شود. اما اگر از هموطنان ما در سایر شهرهای ایران عزیزمان هستید، به سبب احترام به حقوق و ایجاد شرایط دلخواه شما، فروشگاه سام‌تایر برای ارسال مرسوله‌های خود به سراسر کشور 4 روش ارائه می‌دهد که به انتخاب شما، محصولات خریداری‌شده در اصرع وقت ارسال می‌شوند. چهار روش ارسالی به شرح زیر است:

 

4 روش ارسال لاستیک به سراسرکشور

ارسال لاستیک از طریق باربری
۲.

ارسال از طریق اتوبوس پایانه‌شهری

در این روش از ارسال، مرسوله از طریق ترمینال به شهر مقصد ارسال خواهد شد و پس از رسیدن مرسوله، خریدار موظف به حضور در ترمینال و دریافت مرسوله است.

هزینه ارسال در این روش بسته به شهر مقصد داشته و متغیر است ولی ارسال از طریق پایانه‌شهری، سریع‌ترین روش ارسال بوده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن مرسوله به مقصد می‌رسد.

۴.

ارسال از طریق شرکت کالارسان چاپار

در این روش از ارسال، مرسوله به شرکت کالارسان چاپار تحویل داده می‌شود و این شرکت موظف به ارسال مرسوله به آدرس ثبت‌شده در صفحه مشخصات است. مزیت این روش به سایر موارد، تحویل درب منزل است. البته خاطر نشان می‌شود این روش بیشترین هزینه ارسال را در برداشته که بنا به شهر مقصد متغییر خواهد بود.

پس از اتمام فرآیند خرید و انتخاب روش ارسال مرسوله، حداکثر 7 روز کاری زمان لازم است تا محصول خریداری‌شده به خریدار تحویل داده شود.

اگر به هر دلیلی محصول خریداری شده که تحویل شما داده می‌شود، مورد پسند شما نبود و قصد عودت داشتید، لطفاً اطلاعات موجود در صفحه شرایط عودت کالا را مطالعه فرمایید.

۱.

ارسال از طریق باربری

در این روش از ارسال، مرسوله خریدار به باربری منتقل و به شهر مقصد ارسال خواهد شد. پس از رسیدن مرسوله به مقصد، از طریق باربری شهر مقصد، به شما اطلاع داده شده و از زمان تحویل مرسوله مطلع خواهند کرد.

خاطر نشان می‌شود، در صورت نبودن باربری در شهر مقصد خریدار، لاستیک‌ها به نزدیک‌ترین شهر ممکن ارسال خواهند شد اگر شما مایل به ارسال لاستیک‌ها از طریق باربری خاصی باشید، می‌توانید نام و آدرس باربری موردنظر در شهر قم را در بخش آدرس ذکر نمایند، تا لاستیک‌ها به باربری مذکور تحویل داده شوند البته هزینه ارسال از طریق باربری مدنظر شما به صورت پس‌کرایه دریافت می‌شود.

۳.

ارسال از طریق قطار

در این روش از ارسال، مرسوله از طریق قطار به شهر مقصد ارسال خواهد شد و پس از رسیدن مرسوله، خریدار موظف به حضور در ایستگاه راه‌آهن و دریافت مرسوله است. هزینه ارسال در این روش بسته به شهر مقصد داشته و متغیر است.

ارسال لاستیک از طریق چاپار